تبلیغات
خبرهای روز - بازداشت ۳ بازیکن مطرح لیگ فوتبال در پارتی شبانه

ShoutMix chat widget
خبرهای روز
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 23 شهریور 1389 توسط Admin PESARAK | نظرات ()
به گزارش آخرین نیوز سایت رجا نوشت: اما واقعیت ماجرا این است که این اگرچه سریال واقعیت جامعه فوتبال ایران را مطرح کرد اما تا حدود زیادی نیز بر بد اخلاقی‌های ستاره‌های کاغذی فوتبال ایران پرده انداخت چرا که اگر قرار به ذکر تمامی رفتارهای این طیف از جامعه ورزش بود دیگر کمتر کسی حاضر می‌شد وقت خود را برای دنبال کردن رفتارهای این افراد تلف کند.
با این حال، درست در روزهایی که همه از فوتبال پاک و رعایت اصول اخلاقی از سوی فوتبالیست‌های ایران سخن می‌گویند و افشاگری‌های بجای رسانه ملی را غیرواقعی می‎خوانند، خبری تکان دهنده باعث شد برگه‌ سیاهی دیگری به پرونده بداخلاقی برخی ستاره‌های فوتبال اضافه شود تا شاید به واسطه این اتفاق مدعیان فوتبال پاک کمی در اظهارنظرهای خود تجدیدنظر کنند و این حقیقت را بپذیرند که فوتبال ایران آنچنان که می‌گویند پاک نیست.
ماجرای افتضاح اخلاقی سه ستاره فوتبال ایران که در شب عید فطر در حومه شهر تهران به وقوع پیوست، بیانگر این حقیقت است که ستاره‌های کاغذی فوتبال ایران تنها از مسائل حرفه‌ای فوتبال دریافت رقم‌های میلیونی را آموخته‌اند.
ماجرا از این قرار است که سه نفر از ستاره‌های یکی از تیم‌های مطرح پایتخت در شب عید فطر برای شرکت در یک میهمانی شبانه راهی یکی از باغ‌های حومه تهران می‌شوند که بر حسب اتفاق در این میهمانی شبانه میهمانانی خاص هم حضور داشتند که از نظر اخلاقی و شرعی اساس این ضیافت شبانه با حضور چنین میهمانانی زیر سوال است!
هیجان حاکم بر این ضیافت شبانه به قدری بالا بوده که همسایگان محل برگزاری این میهمانی تصمیم می‌گیرند برای پایان دادن به این ضیافت شرم‌آور با ماموران انتظامی منطقه مذکور تماس بگیرند. پس از اعلام ماجرا به پلیس، ماموران نیروی انتظامی به محل برگزاری این ضیافت مراجعه می‌کنند و با مشاهده وضعیت نامناسب میهمانان حاضر در این پارتی شبانه شرکت کنندگان در آن را به منطقه انتظامی منتقل می‌کنند، تا پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل شوند.
براساس گزارش‌هایی نیمه رسمی در بین دستگیرشدگان این میهمانی شبانه سه بازیکن نام آشنای یک تیم تهرانی هم حضور داشتند، این بازیکنان که سابقه ارتکاب جرایم مشابهی را نیز دارند، بنا به صلاحدید مقام قضایی راهی منطقه انتظامی می‌شوند.
این بازیکنان از طریق یکی از نزدیکان خود ماجرای دستگیری را به اطلاع مدیران تیم و سرمربی تیم مذکور می‌رسانند تا شاید با کمک آنها از این مهلکه فرار کنند. آقای مدیرعامل در دسترس نیست از این رو سرمربی تیم لیگ برتری با سند یکی از املاک خود راهی این منطقه ییلاقی حومه تهران می‌شود تا شاید بتواند سه بازیکن را که با تصمیم وی جذب این تیم تهرانی شدند، از بازداشت خارج کند و ماجرا برای او و تیمش دردسرساز نشود.
پس از مراجعه حضوری آقای سرمربی به منطقه انتظامی و پادرمیانی برای رهایی بازیکنانش از بازداشت موقت، بازیکنان شب زنده‌دار! با قید وثیقه آزاد می‌شوند تا در زمان مشخص برای پاسخگویی به رفتار غیر مسوولانه خود را به مراجع قضایی مراجعه کنند.
شاید آقای سرمربی و مدیرعامل از خواندن این گزارش تعجب کنند اما برای اطلاع این دوستان که خیلی تلاش کردند این خبر رسانه‌ای نشود باید گفت دوستان عزیز که سعی دارند خود و باشگاه مورد نظر خود را موجه جلوه دهند، ماه همیشه پشت ابر باقی نخواهد ماند.