تبلیغات
خبرهای روز - اجرای هدفمندی یارانه‌ها به تاخیر افتاد

ShoutMix chat widget
خبرهای روز
نوشته شده در تاریخ جمعه 2 مهر 1389 توسط Admin PESARAK | نظرات ()
جام جم آنلاین: محمد حسین فرهنگی عضو هیات رئیسه مجلس خبر داد كه اجرای قانون هدفمند كردن یارانه‌ها یك‌ماه به تاخیر افتاده است.

محمد حسین فرهنگی نماینده تبریز در مجلس در گفت‌وگو با ایلنا، در پاسخ به سوالی در باره‌ی اطلاع مجلس از نحوه اجرای قانون هدفمند كردن یارانه‌ها اظهار داشت: بر اساس اطلاعی كه داریم‏ اجرای این قانون به دلیل عدم واریز مبالغ خانوارها‏ یكماه به تاخیر افتاده است.

وی این مساله را خیلی مهم ندانست و افزود: دولت این اختیار را دارد كه در هدفمند كردن یارانه ها خیلی سنجیده عمل كند و طبیعتاً اجرای این تصمیم یك ظرف زمانی و تمهیدات خاصی دارد كه با توجه به عدم پرداخت یارانه های جبرانی‏ این كار عقب می افتد.
فرهنگی با بیان اینكه به اجرای این قانون بسیار خوشبین هستم‏، گفت: یكسری نگرانی ها در افكار عمومی نسبت به این موضوع وجود دارد،‏ اما بر اساس اطلاعاتی كه داریم‏ دولت این امور را لحاظ كرده است و مشكلاتی متوجه طبقات آسیب پذیر جامعه نخواهد شد.
ابتدا قرار بود قانون هدفمند كردن یارانه‌ها از فروردین ماه امسال انجام شود‏، اما پس از انجام مذاكرات میان دولت و مجلس قرار شد تا مهرماه آغاز اجرای این قانون باشد و اكنون هم برای دومین بار این اقدام یك ماه به تاخیر می‌افتد.