تبلیغات
خبرهای روز - قوانین عجیب یک بیمارستان در ایران

ShoutMix chat widget
خبرهای روز
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 8 مهر 1389 توسط Admin PESARAK | نظرات ()
آفتاب: بیمارستان «پ» در تهران قوتانین عجیبی دارد.

در این بیمارستان استفاده از آسانسور برای کارمندان، پرسنل، پرستاران و خدمه در ساعات ممنوعه- همان ساعات اداری- ممنوع است و هر پرسنلی که از آسانسور استفاده کند ۳۰ هزار تومان جریمه می‌شود!

به گزارش افکارنیوز، در یکی از توبیخ‌هایی که رئیس این بیمارستان برای یکی از کارکنان نوشته و مصداقی از سایر توبیخ هاست اینگونه می‌خوانیم: ‌«خانم. . . نطر به عدم رعایت قوانین و استفاده از آسانسور در ساعات ممنوعه با توجه به بخش‌نامه‌های
” از قوانین جالب این مرکز درمانی، ممنوعیت نشستن روی صندلی در ساعات اداری است. “
صادره، ضمن کسر 3 روز از حقوق و مزایای شما کتباً توبیخ با درج در پرونده پرسنلی می‌شوید. شایسته است در عملکرد خود تجدیدنظر نموده و در غیر این صورت طبق مقررات با سرکار رفتار خواهد شد.»

چندی پیش یکی از پرستاران این مرکز درمانی که عمل جراحی انجام داده و در این بیمارستان بستری شده بود برای رفتن به یکی از طبقات سوار آسانسور می‌شود اما در کمال ناباوری، توسط انتظامات توبیخ شده و ۳۰ هزار تومان جریمه می‌شود!

مکان غذاخوری کارکنان بیمارستان در طبقه 6 قرار دارد که رفتن به آنجا نیازمند استفاده از آسانسور است اما کارمندان مجبور هستند برای در امان ماندن از جریمه ۳۰ هزار تومانی و درج توبیخ در پرونده، این 6 طبقه را بدون آسانسور بالا بروند.

از دیگر قوانین جالب این مرکز درمانی، ممنوعیت نشستن روی صندلی در ساعات اداری است و کارکنان باید تا پایان ساعات ممنوعه سرپا بایستند.طبقه بندی: اخبار داخلی،