تبلیغات
خبرهای روز - توزیع شیر یارانه ای در خرداد ادامه دارد

ShoutMix chat widget
خبرهای روز
نوشته شده در تاریخ شنبه 24 اردیبهشت 1390 توسط Admin PESARAK | نظرات ()

توزیع شیر یارانه ای در خرداد ادامه دارد


معاون وزیر بازرگانی گفت: براساس تصمیم نشست اخیر ستاد هدفمندی یارانه ها كه به ریاست 'محمود احمدی نژاد' رییس جمهوری تشكیل شد، مقرر شد توزیع شیر یارانه ای در خردادماه امسال نیز ادامه یابد.

'محمد علی ضیغمی ' روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، افزود: وزارت جهاد كشاورزی از ابتدای تیرماه امسال، یارانه شیر را در اختیار بخش تولید قرار می دهد.
پیشتر یارانه شیر از طریق وزارت بازرگانی در اختیار صنعت دام كشور قرار می گرفت.

معاون وزیر بازرگانی ادامه داد: دراین نشست كه با حضور شماری از مسئولان و وزیران از جمله وزیران بازرگانی و جهاد كشاورزی برگزار شد، مقرر شد: وزارت آموزش و پرورش نیز نسبت به افزایش شیر یارانه ای اقدام كرده و میزان بیشتری را در میان دانش آموزان توزیع كند.

ضیغمی به توزیع خوراك دام به صورت یارانه ای اشاره كرد و افزود: در این نشست مقرر شد 100 میلیارد تومان برای یارانه علوفه اختصاص داده شود.

وی درباره گزارش های ارایه شده درباره افزایش غیر منطقی برخی اقلام در سطح بازار نیز گفت: در این نشست همچنین مقرر شد در این زمینه بررسی های لازم انجام و در جلسه هفته آینده، گزارشی به این ستاد ارایه شود.

در حال حاضر از مجموع بیش از 9 میلیون لیتر شیر تولیدی در كشور حدود 2 میلیون و 100 هزار تن آن به صورت یارانه ای توزیع می شود.

انتشار خبر:۲۲:۰۷:۵۲ - ۱۳۹۰ جمعه ۲۳ اردیبهشت   

  • توزیع شیر یارانه ای در خرداد ادامه دارد  • طبقه بندی: اخبار اقتصادی،